Warsaw Speaks Mobile 12 marca 2014

Warszawa, Polska


http://warsawspeaksmobile.com

12 marca w Warszawie po raz kolejny obędzie się Warsaw Speaks Mobile – cykl wykładów poświęconych branży mobilnej. Marketing mobilny jest patronem medialnym wydarzenia.

WSM to cykliczne konferencje poświęcone technologiom mobilnym odbywające się w Warszawie z inicjatywy blogerki Katarzyny Dworzyńskiej i Andrzeja Michela, założyciela spółki Mobinea. Każda edycja jest doskonałą okazją do poznania nowych rozwiązań mobilnych przedstawianych przez ekspertów oraz dyskusji nad poruszonymi zagadnieniami. Spotkanie odbędzie się w środę 12 marca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 57/59, start imprezy o 19. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, wystarczy się jedynie zarejestrować na stronie: warsawspeaksmobile.com/registration

Głównym tematami spotkania będą Google Glass i Beacony. Te pierwsze zademonstruje Wojtek Kaliciński z agencji We Like Caps (część grupy Kalicinscy.com), w której odpowiada za dobór technologii i rozwój oprogramowania. Natomiast w świat Beaconów wprowadzi nas Paweł Wrzosek z Synappse. Uwaga: do grona prelegentów dołączył w ostatniej chwili jeszcze Jakub Koźniewski (współzałożyciel PanGenerator). Kuba zaprezentuje projekt pierwszej bransoletki przekazującej dotyk na odległość oraz przyjrzy się bliżej dostępnym i pojawiającym się technologiom “telehaptycznym”.

Pierwsze spotkanie z cyklu WarsawSpeaksMobile odbyło się w maju 2013 roku i poświęcone było tematowi aplikacji mobilnych i kodów QR. Jako prelegenci wystąpili Piotr Adamczyk z domu mediowego MEC oraz Marcin Zaremba z agencji LoveMobile. Podczas kolejnych edycji w lipcu, wrześniu i październiku 2013 uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień m.in. Tomasza Szulkowskiego z MoBehave, Mateusza Kowalczyka z i-sklep.pl oraz prelekcja Tomasza Witta z Norbosftu.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i okazją do ciekawej dyskusji zapraszamy na spotkanie.

Warsaw Speaks Mobile
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59
12.03.2014 godz. 19:00