VIII Targi eHandlu

logo targi ehandlu 8

Poznań, Polska


http://targiehandlu.pl/

24 marca w Poznaniu będzie miało miejsce wydarzenie, obok którego przedsiębiorcy i marketerzy związani z branżą e-commerce nie mogą przejść obojętnie. Podczas VIII Targów eHandlu swoje rozwiązania zaprezentuje ponad 110 wystawców z Polski i zagranicy.

W czasie siedmiogodzinnych targów odbędzie się 16 prezentacji podzielonych na dwie ścieżki. Pojawią się m.in. tematy związane z SEM, SEO, prawem w e-commerce czy wyborem platform i narzędzi wspierających handel online. Ciekawym rozwiązaniem, na które zdecydowali się organizatorzy jest pozwolenie, aby internauci wybrali konkretne zagadnienia.

Wśród prelegentów pojawią się takie nazwiska jak: Mariusz Wesołowski (Raben Group), Sebastian Suma (Sempai), Jakub Cyran (GO.PL), Marek Broda (SALESmanago), Anna Rak (Trusted Shop), Rafał Roszak (Beyond.pl).

“Wiemy, że sprzedaż w internecie jest bardzo wymagająca, dlatego chcemy zaoferować wsparcie dla internetowych sprzedawców. Przygotowaliśmy specjalną strefę edukacyjną, gdzie przez ponad cztery godziny będzie można wysłuchać czołowych postaci branży e-commerce, ich doświadczeń i praktycznych wskazówek jak odnieść sukces.”

– mówi Piotr Szczepaniak, Project Manager Targów eHandlu

Podczas VIII Targów eHandlu będzie można spotkać się między innymi z przedstawicielami takich firm jak: Freshmail, Elavon, Arvato Polska, FerBuy, DPD, Przelewy 24, Komputronik. Oprócz znanych marek, które już gościły na targach, pojawią się także debiutanci (ok. 30% ogółu wystawców), a wśród nich: EIMAG Commerce, DHL Parcel, Adexon, testuj.pl,, EmailLabs, OptiSale, sendFAST.pl, Clicktrans.pl, Selly Shop, FATPAK.pl, Remintrex.com i wielu innych.

Uczestnictwo w targach jest darmowe, lecz należy się zarejestrować na stronie targiehandlu.pl – warto wziąć pod uwagę, że liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy warsztatów

Uczestnicy VIII targów eHandlu