TECHCAMP#14 w Krakowie

techcamp mobile

Kraków, Polska


http://www.techcamp.pl

Co i kto?

Zapraszamy na 14. edycję imprezy techcamp w Krakowie. Techcamp to spotkanie pasjonatów i praktyków IT oraz technologii internetowych. Impreza jest przeznaczona zarówno dla specjalistów, jak i studentów i osób, które hobbystycznie zajmują się wspomnianą tematyką. Każda edycja ma swój temat przewodni. Tym razem będzie to mobile. W ramach prelekcji będzie można posłuchać o wyzwaniach, z jakimi zmierzył się zespół odpowiedzialny za stworzenie responsywnej wersji serwisu T-Mobile Trendy.

Specjaliści z grupy Unity opowiedzą o realiach zarządzania dużymi projektami informatycznymi. W trakcie imprezy wystąpią także Piotr Zając (dobrze orientujący się w realiach mobile na rynku polskim i brytyjskim, CEO Growth Republic) i  Krzysztof „Procek” Ścira (desi9n.pl), który powie parę słów o aplikacjach hybrydowych (temat wystąpienia: „Cordova po raz trzeci – czy nadszedł przełom w programowaniu mobilnych aplikacji hybrydowych”). Ponadto na spotkaniu obecni będą specjaliści Pracuj.pl, którzy będą udzielać porad nt. rekrutacji, co może być szczególnie atrakcyjne dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów. Nie przegap i zarejestruj się już dzisiaj.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 6.02.2014 w Krakowie, w klubie Lizard King. Rozpoczęcie techcampu planowane jest na 19:00.

Za ile?

Wstęp jest bezpłatny, lecz ze względów organizacyjnych konieczna jest rejestracja.

Info

Więcej informacji znajdziecie na stronach:

Organizatorzy i partnerzy

Organizatorem imprezy jest Akademia Unity. Partnerami są między innymi Freshmail.pl i SMSAPI.pl. MarketingMobilny.pl jest jednym z patronów medialnych. Spotkajmy się na miejscu!