Targi mobilne na Stadionie Narodowym

Warszawa, Polska


http://targimobilne.pl/

21 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się impreza Targi Mobilne. Zachęcamy wystawców do rezerwacji stoisk, a osoby zainteresowane tematyką marketingu i technologii mobilnych do rejestracji jako zwiedzający. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z najpopularniejszymi polskimi produktami i usługami mobilnymi.

Parę słów o imprezie. Teren Targów (około 3000 m. kw.) będzie podzielny na dwa obszary – strefę Biznes i strefę Konusment. W pierwszej prezentować się będą firmy działające w sektorze B2B, oferujące usługi i produkty związane z mcommerce, prezentujące urządzenia diagnostyczne, POS, rozwiązania developerskie dla firm etc. Druga strefa przeznaczona będzie do prezentacji produktów skierowanych do szerszego grona odbiorców – związanych z mobilnością w poszczególnych dziedzinach życia. Wystawcami będą tu producenci mobilnych gadżetów, aplikacji, akcesoriów związani z takimi branżami jak mHealth, mLearning.

Wizyta na Targach Mobilnych może być zarówno ważnym wydarzeniem biznesowym, jak i ciekawą przygodą dla technologicznych geeków i fanów mobile lifestyle. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie.

Warto wspomnieć, że podczas Targów odbędzie się „Akademia Smartfona”, czyli warsztaty edukacyjne zatytułowane “Cyfrowy Rodzic”, “”Internet Rzeczy”, “Mobilne zakupy”. Do dyspozycji gości będzie przeznaczone także specjalne miejsce, w którym osoby bez doświadczenia w obsłudze urządzeń mobilnych będą mogły zobaczyć „z czym to się je”. Będzie mowa między innymi o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu mobilnego – czyli o tym, co często sprawia, że mniej obeznani z technologią użytkownicy boją się korzystać ze smartfonów i tabletów.

Targi Mobilne to świetna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi kontrahentami, zaprezentować swoje produkty i pomysły. Na terenie Targów będzie wydzielony kącik kawowy, w którym będzie można na spokojnie porozmawiać. Na koniec pierwszego dnia imprezy odbędzie się impreza integracyjna. W jednym miejscu doświadczeniami wymienią się przedstawiciele biznesu, marketerzy, dostawcy technologii i konsumenci. Nie może tam zabraknąć i Ciebie!

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. programu “Profesjonalista w eHandlu” (ehandel.edu.pl) i Targów eHandlu (targiehandlu.pl), których szósta edycja odbędzie się już 25 lutego w Poznaniu. Podczas imprezy będziemy obecni jako patron medialny, aby po wszystkim zdać relację tym, którzy nie będą mogli dotrzeć na Stadion Narodowy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych spotkaniem 21 marca w Warszawie!