Targi Mobile-IT

EXPO Kraków, Galicyjska, Kraków, Polska


http://mobile-it.com.pl/targi

W dniach 18-19 lutego 2016 roku w Krakowie odbędzie się trzecia edycja Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT. To jedyne targi z pogranicza branż mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce. Targi dają możliwość zaprezentowania najnowszego sprzętu mobilnego, IT oraz narzędzi biznesowych, wykorzystywanych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. To wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników nowinek technologicznych oraz osoby chcące zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej czy e-handlu. Wśród wydarzeń towarzyszących przewidujemy spotkania z ekspertami z branży, warsztaty (m.in. tworzenia aplikacji mobilnych), gry i konkursy z cennymi nagrodami.

Zakres tematyczny:

  • Sprzęt i akcesoria (urządzenia mobilne, wearable devices, drony, roboty i drukarki 3D, internet rzeczy, beacony, akcesoria).
  • E-commerce, biznes i marketing (marketing internetowy, narzędzia social media, narzędzia do obsługi klienta, bazy danych, chmura, serwery, bankowość i płatności mobilne, bezpieczeństwo i ochrona danych, porównywarki cen, usługi kurierskie, aspekty prawne).
  • Inteligentny dom (centrum domowej rozrywki, smart AGD, wyposażenie domu).
  • Oprogramowanie (systemy operacyjne, grafika, producenci oprogramowania).
  • Aplikacje mobilne (m-learning, m-health, dla biznesu, edukacyjne, dla seniorów, logistyka, transport, komunikacja, rozrywka i lifestyle).
  • Strefy specjalne (strefa start-up, NOWOŚĆ! strefa gier i rozrywki, strefa kariery).