Targi E-Telekom i Mobistrefa w Łodzi

targi e-telekom

Łódź, Polska


http://e-telekom.eu/

W kwietniu 2015 roku w Łodzi odbędą się Targi E-telekom poświęcone tematyce nowoczesnych technologii. Targi stanowią kontynuację ponad dwudziestoletniej tradycji targów Intertelecom.

Tematem targów będą nowoczesne technologie w różnych dziedzinach życia, począwszy od zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych w biznesie, mediach, bezpieczeństwie i medycynie, skończywszy na tematyce rozrywki, gier i popularnych rozwiązań mobilnych dla konsumentów.

W ramach targów, co szczególnie może interesować naszych czytelników, powstanie specjalna MOBISTREFA, w obrębie której spotkają się producenci i dystrybutorzy urządzeń mobilnych, a także developerzy i użytkownicy aplikacji. Zorganizowane zostaną również warsztaty i panele skierowane do przedstawicieli świata biznesu, administracji publicznej i samorządów.

Wśród patronów honorowych Targów E-Telekom znaleźli się Prezydent Miasta Łodzi, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Polska Izba Komunikacji Elektronicznej PIKE. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły TVP Łódź, czasopismo ANDROID, a także nasz serwis MarketingMobilny.pl.

Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie coroczna Krajowa Konferencja Radiokomunikacji Radiofonii i Telewizji, podczas której zostaną poruszone zagadnienia:

  • Zastosowania radioelektroniki w medycynie i ochronie osób pracujących w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu
  • Radiokomunikacja w zarządzaniu kryzysowym
  • Bezprzewodowa transmisja danych w inteligentnych systemach energetycznych

Targi E-Telekom odbędą się na terenie Hali Expo Łódź, przy ulicy Politechniki 4.

Więcej szczegółów będzie dostępnych na stronie organizatora: http://e-telekom.eu/