Startup Sprint Młodość w Krakowie

Kraków, Polska


http://krakow.startupsprint.org

W ostatni weekend marca odbędzie się kolejna edycja imprezy Startup Sprint. Jej ideą jest, rozwijanie pod okiem ekspertów, pomysłów na własny biznes.

Geek Girls Carrots to stowarzyszenie, którego ideą jest promowanie kobiet w branżach związanych z IT. Obecnie organizacja działa w 14 miastach w Polsce, Berlinie i USA. Jedną z organizowanych przez GGC inicjatyw jest Startup Sprint, który odbywa się w Krakowie. W jego trakcie którego osoby z własnym pomysłem na biznes mogą się nim pochwalić i przedyskutować go w gronie ekspertów z różnych dziedzin.

W ciągu ostatniego roku odbyło się już 4 edycje Startup Sprint, których tematem były: marketing, kontakty B2B, finanse i edukacja. Obecna edycja poświęcona będzie rozwijaniu biznesów przez młode osoby. Wśród mentorów znajda się: Kamila Sidor CEO Geek Girls Carrots, Dawid Szczepaniak z VML Poland, Richard Lucas Anioł Binzesu, Marek Kapturkiewicz z Innovation Nest, Monika Konieczny z Miasta Dzieci, Grażyna Słomska ze ZmianaNaDobre.pl, Marek Przystaś z Duckie Deck, Tomasz Golenia i Michał Hanusa z Golenia Hanusa Wojtyczek – Adwokaci s.c., Jakub Bochenek z Tuban, Konrad Głowacki i Alina Djamankulova z Google for Entrepreneurs, Marcin Jan Fejfer z SpeedUp Venture Capital Group.
Marketing Mobilny jest partnerem medialnym całego wydarzenia.

Udział w imprezie jest darmowy, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Startup Sprint Młodości
28-30 marca, start 18:00
Google for Entrepreneurs
Kraków Rynek Główny 12