SMSAPI RoadShow – szkolenia z marketingu mobilnego

smsapi roadshow

Polska


www.smsapi.pl/roadshow

W ciągu najbliższych dni odbędzie się w czterech dużych polskich miastach cykl szkoleń z marketingu mobilnego przygotowanych przez SMSAPI i ich partnerów. Oprócz zagadnień poświęconych narzędziom marketingu i komunikacji SMS prowadzone będą także prelekcje związane z takimi tematami, jak wykorzystanie aplikacji mobilnych, e-mail marketingu, czy e-commerce.

Nie chcemy, aby SMSAPI RoadShow było imprezą postrzeganą jako próba akwizycji i nachalnego promowania naszych rozwiązań. Dlatego też nie będziemy się skupiać jedynie na marketingu SMS oraz narzędziach SMSAPI. Do współpracy zaprosiliśmy partnerów. Wśród nich znalazły się firmy stricte marketingowe i technologiczne – Grupa Unity, Norbsoft czy Freshmail, jak i sieci handlowe Answear i SIMPLE. Dzięki temu poziom prelekcji będzie wysoki, a tematyka zróżnicowana. – mówi Andrzej Ogonowski, Dyrektor Marketingu i PR SMSAPI, który również będzie występował podczas RoadShow.

Cykl jest adresowany do przedsiębiorców, którzy chcą poznać najnowsze trendy i możliwości dostępnych na rynku narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Spotkania, będą się odbywały według następującego harmonogramu:

#1 Wrocław: 7 października (wtorek)

#2 Kraków: 9 października (czwartek)

#3 Poznań: 15 października (środa)

#4 Warszawa: 21 października (wtorek)

Więcej szczegółów (tematy prelekcji, adresy, linki do rejestracji etc.) na stronie: www.smsapi.pl/roadshow