Sektor 3.0 Konferencja nGO Mobile w Warszawie

sektor 3.0 konferencja dla organizacji pozarządowych

Warszawa, Polska


http://sektor3-0.pl

Narzędzia mobilne pomagają w komunikacji i budowaniu relacji nie tylko w biznesie. Dlatego zagadnieniu: W jaki sposób używać najnowszych rozwiązań technologicznych w organizacjach pozarządowych? – poświęcona będzie konferencja nGO Mobile, której druga edycja rozpocznie się 21 maja w Warszawie.

Tegoroczna konferencja Sektora 3.0 odbędzie się pod nazwą nGo Mobile. W trakcje tej dwudniowej imprezy wystąpi ponad 35 prelegentów, wśród których znajdą m.in. Minister Administracji i Cyfryzacji dr Rafał Trzaskowski oraz dr Michał Boni, poprzedni minister AiC. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również przedstawicieli organizacji non profit i firm z całego świata swoje prelekcje wygłoszą: Amy Sample Ward z Non-Profi Technology Network, Bosun Tijani CEO z Co-Creation Hub w Nigerii, Krzysztof Jonak z Intela i Hubert Anyżewski z Uselab. Oczywiście to tylko część z specjalistów i ekspertów, których posłuchać będzie można podczas 24 seminariów podzielonych na 4 bloki i debaty tematyczne oraz pokazy nowych technologii.

Pierwszy dzień konferencji obędzie się Centrum Nauki Kopernik (Wybrzeże Kościuszkowskie 20)

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty prowadzone przez ekspertów m.in. z: Orange, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Microsoftu, czy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Każdy z nich będzie miał miejsce w stolicy, dlatego warto wcześniej sprawdzić lokalizację (sprawdź).

Marketing Mobilny jest patronem medialnym wydarzenia, dlatego kto nie może wybrać się do Warszawy będzie mógł śledzić bezpośrednią relację na naszej stronie.

Konferencja nGO Mobile 21-22 maja
Centrum Nauki Kopernik
Wybrzeże Kościuszkowskie 20 (dzień pierwszy)
00-390 Warszawa
rozpoczęcie: 9:00

A tak w skrócie przedstawia się konferencja (kliknij, aby powiększyć):

Sektor 3.0 konferencja dla nGO - infografika