Nowy Kongres Online Marketing 2014/2015

VIII Kongres Online Marketing

Warszawa, Polska


http://kongres-online.pl/

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja wydarzenia Nowy Kongres Online Marketing. Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na ten event jako patron medialny! Do kogo skierowany jest Kongres i dlaczego warto się wybrać? Zobaczcie sami.

Dla dyrektorów marketingu

Osobiście byłem na dwóch edycjach Kongresu organizowanego przez redakcję Online Marketing Polska (przeczytajcie relacje z poprzednich edycji: VI ed., VII ed.). Uważam, że jest to bardzo wartościowy event z perspektywy kilku grup docelowych. Po pierwsze, jest to okazja dla osób zajmujących się marketingiem całościowo – zarządzających strategią, planujących budżety – aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza rozwój mediów internetowych i narzędzi nowoczesnego marketingu.

Dla specjalistów poszczególnych działów marketingu

Po drugie, jest to ciekawe doświadczenie dla specjalistów z określonych dziedzin e-marketingu. Wiadomo, że wykwalifikowany specjalista na takim wydarzeniu nie pogłębi wiedzy ze swojej dziedziny w znaczny sposób. Niemniej dowie się, jak wyglądają możliwości i praktyki działań w pokrewnych dziedzinach – content marketingu, SEM, SEO, e-mail marketingu, mediach społecznościowych, czy w końcu marketingu mobilnym. Żadna z tych dziedzin nie funkcjonuje niezależnie, więc warto wiedzieć co się dzieje dookoła. W ten sposób specjaliści mogą podnieść swoje kompetencje i będą skuteczniej działali w bardziej złożonych, wielokanałowych kampaniach.

Dla osób korzystających z rozwiązań zewnętrznych

Po trzecie, jest to z pewnością świetna okazja dla osób, które marketingiem się nie zajmują samodzielnie, lecz korzystają z usług zewnętrznych specjalistów i agencji. Dzięki wiedzy zdobytej podczas Nowego Kongresu Online Marketing, będą mogły w bardziej świadomy sposób dobierać narzędzia promocji dla swojego biznesu

Ponadto Kongres to miejsce, w którym spotykają się pierwszoligowi gracze polskiej sceny marketingowej związani z poważnymi markami i agencjami marketingowymi. Pojawią się między innymi: Marcin Maj, Paweł Tkaczyk, Tomasz Karwatka, Piotr Chmielewski, Michał Sadowski, Jakub Cyran i wielu, wielu innych. Będąc na miejscu będziesz mieć okazję zadać im pytanie odnośnie ich prezentacji, a także zamienić kilka słów i nawiązać współpracę, ponieważ Nowy Kongres Online Marketing to także idealna okazja do networkingu.

Warto zwrócić uwagę, że wystąpienia prelegentów będą podzielone na dwie ścieżki – B2B i B2C. W ramach wydarzenia odbędą się także certyfikowane warsztaty Google AdWords i Google Analytics.

Szczegóły wydarzenia Nowy Kongres Online Marketing:

Gdzie: Novotel Centrum, Warszawa

Kiedy: 20 listopada 2014

Organizator: Online Marketing Polska

Rejestracja: kongres-online.pl