Mobile Trends Conference & Awards 2014 – zapowiedź

Kraków, Polska


2014.MobileTrends.pl

Już niewiele czasu pozostało do tegorocznej edycji wydarzenia Mobile Trends Conference & Awards. Impreza odbędzie się 16 stycznia w Krakowie. Chcieliśmy przypomnieć, dlaczego warto wybrać się właśnie na tę konferencję. Argumentów jest wiele, lecz chcieliśmy podkreślić 5 głównych korzyści, jakie można osiągnąć dzięki obecności na MTC.

Poznasz najnowsze trendy w dziedzinie technologii mobilnych

Organizatorzy Mobile Trends już w samej nazwie eventu podkreślają, że stawiają na najbardziej aktualną wiedzę i najnowsze trendy. Wśród tematów, które zostaną poruszone na tegorocznej edycji wydarzenia warto wymienić: user experience, projektowanie interfejsów aplikacji, technologię RWD, m-commerce, Bluetooth low energy oraz multiscreening.

Dowiesz się jak wejść w świat mobile

Technologie mobilne, pomimo że tyle się o nich ostatnio mówi, cały czas są czymś w rodzaju nowinki technologicznej i marketingowej. Wiele podmiotów wciąż zadaje sobie pytanie – jak rozpocząć działalność w mobile? Pojawiając się na Mobile Trends dowiesz się jak tworzyć, wdrażać i promować aplikacje mobilne oraz jakie są wady i zalety dedykowanych stron mobilnych i RWD.

Zobaczysz, co niesie najbliższa przyszłość w mobile

Podczas konferencji będzie można przetestować Google Glass – urządzenie mobilne z grona tzw. wearable devices. Ponadto ciekawie zapowiada się prelekcja Pokolenie Y – jak zmienia świat, a technologie zmieniają się dla nich, podczas której dowiesz się między innymi, jakie zmiany czekają nas na Facebooku i smartfonach.

Będziesz mieć okazję spotkać najlepszych specjalistów

Konferencja będzie stanowić świetną okazję do networkingu z najlepszymi specjalistami z branży nowoczesnych technologii i marketingu z Polski i ze świata. Sprzyjać temu będą przerwy kawowe oraz impreza integracyjna po pierwszym dniu. Branża mobile jest bardzo dynamiczna i osobiste kontakty mogą w niedalekiej przyszłości zaowocować współpracą z ciekawymi partnerami.

Odwiedzisz Kraków!

Mobile Trends Conference & Awards odbywa się w Krakowie – jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Kraków to nie tylko piękne kamienice i klimatyczne kawiarnie, lecz także bogate życie nocne, dlatego też afterparty może się przedłużyć nawet do samego rana…!

Jeżeli te argumenty Cię przekonały, zarejestruj się już dziś na: 2014.MobileTrends.pl/zapisy

Nie czekaj. Rejestracja trwa tylko do 13 stycznia!