#MobileSilesia – szósta edycja

Chorzów, Polska


http://mobilesilesia.pl

Śląsk po raz szósty stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego już 13 maja 2016 roku. W Kompleksie Sztygarka w Chorzowie odbędzie się konferencja Mobile Silesia, na której prezentowane będą najnowsze trendy z zakresu mobile i nowych technologii.

O mobile na okrągło – tak brzmi hasło 6. edycji spotkania, które ma na celu zapewnić odbiorcom maksymalnie dużą dawkę wiedzy w odpowiednio skondensowanej formie. Organizatorzy stawiają na wysoki poziom merytoryczny, ale utrzymany w luźnej konwencji, o którą ponownie zadba konferansjer, znany komik Mariusz Kałamaga. Konferencja rozpocznie się o godzinie 16 i będzie składała się z 6 wystąpień ekspertów. Jedną z prelekcji dotyczącej trendów 2016 w marketingu, reklamie i mobile udzieli Natlia Hatalska, wpływowa blogerka i specjalista w dziedzinie marketingu oraz mediów społecznościowych.

Program konferencji:
16:00 – Rozpoczęcie konferencji (Mariusz Kałamaga)
16:30 – Cross-Device-Commerce, komunikacja z klientem eSklepu (Michał Blak, Edrone)
17:00 – Social Media przyszłości – jak zmieniają się aplikacje w erze mobile (Martyna Tarnawska, Socjomania)
17:30 – Mobilny VR/AR w poprawie jakości życia – praca, rozwój, wsparcie, relaks (Piotr Łój, Virtuality)
18:00 – przerwa kawowa
18:30 – Trendy 2016 w marketingu, reklami i mobile (Natalia Hatalska, Hatalska.com)
19:00 – Re-imagining Healthcare: how technology can help us? (Oskar Kiwic, IdeaHub)
19:30 – Omnichannel i Actionable Data w praktyce (Jarosław Królewski, Synerise)
20:00 – After Party z grillem oraz niespodzianką

Bilety na Mobile Silesia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych można nabyć w promocyjnych cenach do 13 kwietnia 2016, na miesiąc przed startem konferencji.

Mobile Silesia to w  jedyna konferencja poświęcona technologiom mobilnym na Śląsku. Staramy się zawsze dobierać nietypowe miejsca, mocno podkreślające lokalny  wymiar imprezy. Poprzednia edycja odbyła się w zabytkowej kopalniu GUIDO w Zabrzu, a jedną z atrakcji był zjazd gości szolą z powierzchni bezpośrednio do pubu znajdującego się 320 metrów pod ziemią. W  piątej edycji poruszaliśmy tematy takie jak User Experience, bezpieczeństwo, jakość komunikacji czy rozwijanie produktu w mobile. Bardzo starannie podchodzimy do doboru prelegentów i w tym roku udało się zgromadzić świetnch ekspertów z dziedziny marketingu mobilnego i nowych technologii. Ciekawych atrakcji również nie zabraknie. – mówi Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, jeden z organizatorów  konferencji.

Szczegóły dotyczące poprzedniej edycji, która odbyła się w zabytkowej kopalni GUIDO w Zabrzu można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=tzt7b1Ixypo&feature=youtu.be