7. edycja Mobile Silesia już w czerwcu

Kopalnia Guido, 3 Maja, Zabrze, Polska


http://www.mobilesilesia.pl/

IA, VR, m-commerce, wideo marketing – m.in. o tych trendach w branży mobile będą opowiadali eksperci i praktycy 13 czerwca podczas Mobile Silesia – jedynej takiej konferencji na Śląsku.

Śląsk po raz siódmy stanie się stolicą marketingu mobilnego. Ta edycja różni się od poprzednich – wydarzenie będzie miało charakter całodniowej konferencji zakończonej after party.

Eksperci i uczestnicy będą rozmawiać o trendach na rynku, m.in. o sztucznej inteligencji i botach-asystentach, o tym, jak mobile rewolucjonizuje wideo marketing i e-commerce, jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość, jak wybrać odpowiednie kanały i narzędzia komunikacji, jak analizować dane na temat klientów.

Wśród prelegentów pojawi się:

  • Wojciech Chochołowicz (Gino Rossi),
  • Magdalena Daniłoś (OFFON Agency),
  • Daniel Kędzierski (FastTony.es),
  • Łukasz Kozłowski (Dreamcommerce),
  • Artur Kurasiński (Muse),
  • Maciej Lewiński,
  • Tomasz Wesołowski (2040.io),
  • dr Maria Buszman (Uniwerystet Ekonomiczny w Katowicach),
  • Wojeciech Wawrzak (blog Prakreacja.pl).

„O mobile na grubie” (czyli po śląsku w kopalni) – tak brzmi hasło tej edycji spotkania, która zapowiada się… grubo. Co roku organizatorzy szukają wyjątkowego miejsca, oddającego śląski charakter, by nie tylko edukować branżę, ale również promować swój region. W tym roku Mobile Silesia ponownie zawita do Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu, co znaczy, że konferencja odbędzie się 320 metrów pod ziemią.

Organizatorzy stawiają na wysoki poziom merytoryczny, ale utrzymany w luźnej konwencji. – Pod koniec zeszłego roku ruch mobilny na świecie przerósł ruch desktopowy. W Polsce urządzenia mobile odpowiadają za ponad 60 proc. ruchu w sieci. Ten wskaźnik będzie cały czas rósł. Kto dziś nie jest mobile, jutro może wypaść z gry. Dlatego organizujemy Mobile Silesia. Dawka solidnej i praktycznej wiedzy pomoże uczestnikom być na bieżąco z trendami i dostosować  formy komunikacji do zmieniających się potrzeb rynku i klientów – zauważa Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, organizator konferencji.

Program wydarzenia na stronie http://www.mobilesilesia.pl/. Bilety w cenie 200 zł (cena po 31 maja – 250 zł).

Termin: 13 czerwca

Miejsce: kopalnia GUIDO w Zabrzu

Organizator: SMSAPI

Strona: http://www.mobilesilesia.pl

Facebook: https://www.facebook.com/MobileSilesia