Targi Mobile-IT i Mobile Trends for Business – zapowiedź

Kraków, Polska


http://mobile-it.com.pl/

Pod koniec maja w Krakowie będzie miało miejsce ważne wydarzenie dla naszej branży. A w zasadzie, to dwa wydarzenia, czyli Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT oraz Konferencja Mobile Trends for Business. Będziemy tam gościć i liczymy na dużo konkretów!

Niby mówimy o dwóch wydarzeniach, ale organizator i miejsce są te same. Konferencja jest organizowana przez firmę ClickMaster Polska, którą możecie kojarzyć z imprez Mobile Trends Conferencje & Awards (przeczytaj tekst: Wrażenia po Mobile Trends Conference 2014), a część targowa przez Centrum Targowo-Kongresowe Targi w Krakowie.

Zakres branżowy targów obejmie między innymi takie tematy jak outsourcing IT i usługi w chmurze, mobilne narzędzia wspierające działanie firmy, mobile w sektorze publicznym, marketing mobilny, m-commerce, hardware, czy telemedycyna. Będzie okazja, aby poznać narzędzia dostarczane przez wiele doświadczonych i nowatorskich firm: ASPEKT, AirWatch Aerohive Networks, AG, baramundi software, BioTrustis, Cisco Webex, ComVision (SMSAPI.pl), BlueJeans Network, CLICO, DIPOL, Eddie Consulting Groups, Elproma Elektronika, Greeneris, i-Systems, i-sklep.pl, KiM Group, KISS DIGITAL, MobileExperts, Motorola Solutions, Splashtop, Vaultive, Zebra Technologies czy Zoom.

Równolegle odbywać się będzie konferencja MT4B, podczas której wystąpią Łukasz Chmura, Adrian Kielich, Filip Miłoszewski, Andrzej Ogonowski, Kazimierz Murzyn, Jacek Pucher, Krzysztof Ścira oraz Monika Mikowska (przeczytaj wywiad z Moniką) i wielu innych doświadczonych mówców i specjalistów z dziedzin IT i mobile.

Targom i konferencji będzie towarzyszyło wiele imprez dodatkowych. Będzie to to też okazja, aby spotkać się zarówno z prezesami i dyrektorami dużych firm, jak i z twórcami start-up’ów lub blogerami technologicznymi. Nie zapominajmy, że tego typu wydarzenia to, oprócz dużej dawki wiedzy (a patrząc na rozpiskę tematów wnioskuję, że będzie treściwie) i energii, także wyśmienita okazja do networkingu i nawiązywania relacji biznesowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: Mobile-IT.pl

Miejsce: Kraków

Cena:

  • Udział w konferencji: 500 zł
  • Zwiedzanie targów: 25 zł (bilet normalny), 5 zł (bilet po rejestracji)

Termin: 27-28.05.2014

Kontakt z organizatorami:

  • Paweł Cyz – rzecznik prasowy Targów w Krakowie – kom. 660 430 577
  • Grzegorz Kozubowski – rzecznik prasowy Mobile Trends – kom. 509 710 313\

 

Będziecie?