Meet Magento Polska

Poznań, Polska


https://pl.meet-magento.com/

Meet Magento Polska powraca po raz czwarty!

Konferencja zorganizowana przez entuzjastów, dedykowana społeczności Magento odbędzie się w dniach 19-20 października w centrum kreatywnego biznesu Concordia Design w Poznaniu. W tym roku wydarzenie zmienia swoje oblicze – rezygnuje z typowo konferencyjnej formuły i skupi się na podejściu warsztatowym! Program podzielony jest pomiędzy keynote speakerów, kilkugodzinne warsztaty dla merchantów i agencji, praktyczne warsztaty dla developerów Magento oraz 24-godzinny hackathon.

19 października odbędą się warsztaty z rozwijania modułów dla Magento 2 (do uczestnictwa potrzebne jest doświadczenie z Magento) oraz głosowanie na najważniejsze jego rozszerzenia, które staną się listą pomysłów na tematy odbywającego się następnego dnia hackathonu. We wtorek po lunchu, rozpocznie się całodobowy hackathon z modułami Magento 2, zakończony kolejnego dnia kolacją oraz ceremonią wręczenia nagród. Główny program konferencji, obejmujący szeroki zakres tematów z zakresu e-commerce i sprzedaży w Internecie będzie miał swój finał również drugiego dnia.

Tegoroczni goście zaprezentują różne punkty widzenia sprzedaży w Internecie – są wśród nich między innymi właściciele e-sklepów, developerzy, marketingowcy i dostawcy usług. Uczestnictwo w Meet Magento Polska 2015 to oprócz możliwości zaprezentowania swojej firmy profesjonalnemu środowisku, także niezwykła okazja do zawarcia kontaktów biznesowych i stworzenia nowych możliwości współpracy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu entuzjazmu, z jakim konferencja spotkała się wśród prelegentów, sponsorów i uczestników – mówi Jakub Zwoliński, CEO Snowdog, certyfikowanego Partnera Magento, oraz organizator Meet Magento Polska 2015. Czekamy z niecierpliwością na samą konferencję oraz na możliwość stworzenia przestrzeni do spotkania liderów e-commerce i społeczności Magento, a także do wysłuchania świetnych prezentacji. W tym roku położyliśmy duży nacisk na uczestnictwo kobiet i dlatego na te wystąpienia czekamy szczególnie.

Mamy przyjemność być patronem medialnym tegorocznej edycji wydarzenia, podczas którego zaprezentują się przedstawiciele m. in. Bold Brand Commerce, Creativestyle, Divante, EcomDev, Eltrino, Magento Inc.
Rejestracja: https://pl.meet-magento.com/rejestracja/ Szczegółowe informacje: https://pl.meet-magento.com/

336x280

 

Zapisz się do newslettera

Newsy z bloga, aktualności, najbliższe wydarzenia z branży

FreshMail.pl