Lubelskie Dni Informatyki – LDI 2015

Lubelskie Dni Informatyki 2015

Lublin, Polska


http://ldi.org.pl/

22 kwietnia 2015 grupa KUL.NET i Koło Naukowe Informatyków z Wydziału Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego organizuje Lubelskie Dni Informatyki.

Będzie to bezpłatna konferencja poświęcona tematyce ICT. To już ósma edycja wydarzenia – tym razem oprócz części teoretycznej, przewidziane zostały także praktyczne warsztaty.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Poruszone zostaną kwestie związane z otwartym programowaniem (open source), technologiami mobilnymi, AI i zarządzaniem projektami (Agile, Scrum), testami penetracyjnymi i automatycznymi. Ponadto goście konferencji będą mieli okazje zapoznać się z prezentowanymi przez pasjonatów robotyki i mechatroniki dronami i drukarkami 3D.

Nie zabraknie także akcentów rozrywkowych oraz konkursów z nagrodami. Gospodarzem i współorganizatorem LDI jest Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.

“Nie wybraliśmy tego miejsca przypadkiem. Atmosfera, która panuje w Parku motywuje nie tylko młodych przedsiębiorców, czy środowisko akademickie. Każdy odwiedzający już po kilku minutach czuje nowe siły i chęci do działania” – tak o wyborze miejsca mówią przedstawiciele grupy organizującej LDI. “Jesteśmy szczęśliwi, że prezes Parku – Tomasz Małecki – jest naszym przyjacielem i na wieść o kolejnej edycji LDI od razu oddał nam komplet kluczy do Parku”.

Lubelskie Dni Informatyki odbędą się 22 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie w ramach Dni Lubelskiej Wyżyny IT.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.ldi.org.pl