Kongres Profesjonalistów Public Relations ponownie w Rzeszowie!

Kongres Profesjonalistów PR

Rzeszów, Polska


http://www.kongresprofesjonalistow.pl/

Relacje z mediami to podstawa PR-u. O kształtowaniu wizerunku w mediach i partnerskiej współpracy z dziennikarzami będzie mowa podczas tegorocznego Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia w Rzeszowie. Zapraszamy na nie jako partner medialny wydarzenia.

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką komunikacji i PR. Na program spotkania składają się wystąpienia plenarne, debaty i praktyczne warsztaty. Kongres stanowi forum dialogu, inspiracji i integracji wszystkich tych, którzy tworzą branżę: praktyków, naukowców i pasjonatów. Pomysłodawcą Kongresów PR jest dr Dariusz Tworzydło, który od 15 lat organizuje podobne wydarzenia w Rzeszowie oraz Wrocławiu.

Na tegorocznej edycji wystąpią miedzy innymi: Paweł Biedziak (Rzecznik Prasowy, Najwyższa Izba Kontroli), Grzegorz Miecugow (Dziennikarz i wydawca TVN24), Arkadiusz Mierzwa (Dyrektor ds. Komunikacji i Public Relations nc+), Maciej Orłoś (dziennikarz TVP), Sebastian Bykowski (Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny PRESS-SERVICE Monitoring Mediów), Szymon Sikorski (Publicon), Tomasz Machała (redaktor naczelny, naTemat.pl), Magdalena Grochala (PR Manager Comarch SA) i wielu, wielu innych.

Organizatorami kongresu są: Newsline Sp. z o.o. oraz Ideo Sp. z o.o., zaś głównymi partnerami Urząd Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, a także Związek Firm Public Relations. Sponsorem głównym jest firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. Wszystkie informacje oraz program wydarzenia znajdują się na stronie internetowej: www.kongresprofesjonalistow.pl.

Szczegóły:

Kongres Profesjonalistów Public Relations
23-24.04.2015 Rzeszów
Hotel Rzeszów
al. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów