Internet Beta 2014

Mateusz Tułecki na Internet Beta 2013

Rzeszów, Polska


http://internetbeta.pl/

Mało jest w polskiej branży mobile równie ważnych konferencji, jak odbywająca się w Rzeszowie Internet Beta. Dlatego, tym przyjemniej jest nam poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym tegorocznej edycji wydarzenia.

InternetBeta jest konferencją łącząca różne środowiska związane z Internetem: psychologów, socjologów, politologów, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właścicieli największych serwisów, twórców aplikacji, startupowców, inwestorów i marketerów. Cała impreza startuje 10 września i potrwa 3 dni.

W tym roku wśród kilkudziesięciu prelegentów wystąpią m.in. Artur Kurasiński (Fokus), Rafael Moucka (Positive Power), Paweł Tkaczyk (Midea), Paulina Wardęga (PIXERS), Jacek Kotarbiński (kotarbinski.com), Szymon Sikorski (Publicon), Paweł Sala (Fresh Maill), a wszystkim występującym możecie przyjrzeć się tutaj.

Tegoroczna edycja, to również okazja do przedstawienia swojego pomysłu na innowacyjny biznes. Już pierwszego dnia konferencji odbędzie się StartupSito, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli przedstawić na scenie swój pomysł na e-biznes. Co ważne na widowni znajdować się będą najważniejsze osoby z branży internetowej, dlatego trudno wyobrazić sobie lepsze audytorium. Organizatorem imprezy jest Mateusz Tułecki.

Wszystkich zainteresowany zapraszamy do rejestracji.

Ekipa Marketingu Mobilnego zjawi się na miejscu, więc do zobaczenia!

Internet Beta 2014

10-12.09.2014

Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej

Kielnarowa 386a

36-020 Tyczyn