Internet ASAP 2014

Kraków, Polska


http://www.internetasap.pl/

Internet ASAP to ważne wydarzenie branżowe na mapie Polski. W trakcie dwóch poprzednich, świetnie ocenianych edycji, uczestnicy mogli zgłębiać wiedzę dotyczącą marketingu i komunikacji w Internecie.

Trzecia odsłona poświęcona będzie budowaniu komunikacji w Internecie dla trudnych produktów oraz nowych kanałów promocji. Podczas dwudniowych wykładów uczestnicy będą mogli poznać szereg zagadnień omawianych przez polskich i zagranicznych ekspertów.

– Gwiazdami tegorocznej edycji są przedstawiciele nowojorskiej firmy Campainology, która specjalizuje się m.in. w kampaniach politycznych. Byli odpowiedzialni za wizerunek jednego z kandydatów na burmistrza Nowego Jorku – mówi Łukasz Wołek z Eura7, organizatora konferencji – Drugim gościem zagranicznym jest Joe Wade, producent filmowy i właściciel londyńskiej agencji Don’t Panic. Z pośród gwiazd polskiego internetu usłyszeć będzie można Monikę Czaplicką, specjalizującą się w kryzysie w social media oraz Piotra Ogińskiego, znanego z kanału Youtube – „Kocham gotować” – dodaje.

Impreza skierowana jest dla wszystkich osób zawodowo zajmujących się komunikacją, marketingiem, PR, brandingiem, w szczególności: brand managerów, marketing managerów, product managerów, PR managerów.

Redakcja Marketingu Mobilnego została patronem medialnym imprezy, więc będzie można spotkać nas podczas konferencji. Już jutro ogłosimy konkurs, w którym nagrodą będzie darmowa wejściówka na Internet ASAP.

Internet ASAP
29-30 maja Kraków
Hotel Andel’s ul. Pawia 3
start: 8:30