I Kongres Mobilny

Kongres mobilny marketing mobilny

Interesujecie się technologią, handlem i marketingiem mobilnym? Jeśli tak, to 15 kwietnia będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę w tych obszarach na I Kongresie Mobilnym w Warszawie.

Na Stadionie Narodowym pojawią się renomowani prelegenci – czeka nas ponad 15 godzin dzielenia się wiedzą i nowymi trendami mobile marketingu. Podczas kongresu odbędzie się 30 prelekcji, podczas których praktycy i eksperci przybliżą uczestnikom poszczególne obszary mobile. A może nie wiecie, czy mobile jest dla was? Jeśli prowadzicie jakąkolwiek działalność i chcecie promować ją w sieci, musicie wiedzieć, że  46% wszystkich stron internetowych w Polsce przeglądana jest obecnie przez urządzenia mobilne! Kongres Mobilny to okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Za kilka lat nie będzie w końcu komputerów stacjonarnych, pojawi się za to generacja, która używa wyłącznie urządzeń przenośnych.

Wystąpią między innymi: Andrzej Ogonowski, Katarzyna Dworzyńska, Marcin Zaremba, Monika Mikowska, Łukasz Kłosowski, Rafał Staszkiewicz- pełną agendę znajdziecie tutaj: http://kongres-mobilny.pl/#schedule

Bilety są sprzedawane w trzech różnych wariantach (sprawdź), przy czym dla firm, które chcą wysłać więcej niż 5 pracowników przewidziana jest oferta indywidualna. Kongres Mobilny jest organizowany przez Infoguru i Fundację Polak 2.0 – organizatora Kongresu eHandlu.