Google Analytics User Conference Poland 2014

Warszawa, Polska


http://gaucpoland.pl/

25 września br. w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się Google Analytics User Conference PL & CEE 2014. To wyjątkowa okazja dla specjalistów z branży internetowej, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami z zakresu analityki stron www.

Przeczytaj sprawozdanie i wnioski z wydarzenia: GOOGLE ANALYTICS USER CONFERENCE POLAND 2014

Podczas GAUC pojawią się w roli prelegentów najwyższej klasy specjaliści – Certyfikowani Trenerzy Google, goście z Polski i zagranicy, w tym pracownicy Google związani z rozwojem narzędzia Google Analytics! Nadarza się niebywała okazja, aby czerpać z samego źródła wiedzę na temat analityki ruchu na stronach internetowych i ich optymalizacji pod kątem konwersji. Google jest oficjalnym patronem wydarzenia – to jedyny taki event w Polsce. Oprócz samej konferencji będą także okazje do networkingu, planowane jest także after party. Swoim doświadczeniem w czasie GAUC 2014 podzielą się: Jonathan Breton (Google), Piotr Guziur (Marketing Online), Piotr Marzec (Google Polska, DoubleClick), Paweł Ogonowski (Conversion), Florian Pertyński (Bluerank).

Organizatorami konferencji Google Analytics User Conference PL & CEE 2014 są firmy Bluerank i Marketing Online. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest firma Skill Group. MarketingMobilny.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobaczcie, jak było rok temu – wystąpili między innymi Stefan Schnabl (Centrala Google w Mountain View) i Clancy Childs (oddział Google w Londynie):

Szczegóły wydarzenia Google Analytics User Conference PL & CEE 2014

Miejsce: Multikino, Złote Tarasy, Warszawa
Termin: 25 września 2014
Prelegenci: Piotr Guziur (Marketing Online), Piotr Marzec (Google Polska, DoubleClick), Paweł Ogonowski (Conversion), Florian Pertyński (Bluerank), TBA (wspołtwórcy GA z USA)
Koszt: 399 PLN netto
Cena obejmuje: udział w konferencji, networking z gośćmi i prelegentami, materiały i gadżety konferencyjne, przerwy kawowe, materiały od ekspertów, after party.