Ecommerce Day Poland 2015

ecommerce day

Warszawa, Polska


http://ecommerceday.pl/

5 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się druga edycja Ecommerce Day Poland 2015.

Na imprezie pojawią się topowe marki branży internetowej i e-commerce: Twitter, Google, PayPal, Allegro, InPost,, a także Shoplo – organizator wydarzenia. To będzie okazja, aby wysłuchać 13 prelekcji na najwyższym poziomie.

Agnieszka Lekszycka, Marketing Manager Shoplo.com:

Bardzo pozytywne opinie uczestników Ecommerce Day w zeszłym roku skłoniły nas, aby zorganizować kolejną edycję. W tym roku wydarzenie będzie jeszcze ciekawsze pojawi się kilku nowych, bardzo interesujących prelegentów, uczestnicy będą mogli otrzymać darmowe porady prawne, a także będą pierwszymi, którzy dowiedzą się o premierze zupełnie nowej usługi na rynku ecommerce.

EDP 2015 kierowany jest oczywiście do wszystkich osób zainteresowanych tematyką sprzedaży w sieci. Podczas konferencji poruszone zostaną tematy optymalizacji sklepów internetowych, zwiększania sprzedaży, a także zarządzania i logityski. Organizatorzy zapowiadają, że podczas konferencji będzie można zdobyć dużą ilość praktycznej wiedzy. Marek Tomaszewski (Fundacja Polak 2.0) tak wypowiada się o poprzedniej edycji:

Świetnie przygotowany event zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Jako Fundacja Polak 2.0 sami organizujemy wydarzenia związane z branżą i dlatego w pełni doceniamy jak dużym sukcesem jest zebranie prelegentów z takich firm jak Facebook, PayPal czy Google w jednym miejscu. Wielkie brawa i czekamy na kolejną edycję.

Serwis Marketing Mobilny został patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału.

Szczegóły wydarzenia:

Miejsce: Stadion Narodowy

Termin: 5.05.2015

Cena biletów: 199 PLN brutto

Szczegóły i rejestracja na stronie: ecommerceday.pl

Organizator: Shoplo.com