7 Kongres Online Marketing

Warszawa, Polska


http://kongres-online.pl/

19 marca odbędzie się już 7 z kolei Kongres Online Marketing. Co prawda na mapie konferencji, szkoleń i targów poświęconych tematyce marketingu zrobiło się naprawdę gęsto, lecz jest co najmniej kilka powodów, aby 19 marca być właśnie na tej imprezie!

Głównym argumentem przemawiającym za wybraniem się na tą, czy inną konferencję, są zazwyczaj zaproszeni prelegenci i tematy ich wystąpień. W tym przypadku nie jest inaczej. Arkadiusz Widawski i Artur Maciorowski postarali się, aby nie zabrakło znanych nazwisk i uznanych autorytetów z branży marketingu. Pojawią się między innymi Yuri Drabent, Natalia Hatalska, Tomasz Karwatka, Marcin Kordowski, Maciej Lewiński, Grzegorz Błażewicz czy Marcin Maj!

Wybrane tematy, które mogą zainteresować czytelników MarketingMobilny.pl:

  • Czy mobile może uratować świat? CASE STUDY
  • Facebook advertising – jak precyzyjnie docierać do swoich klientów i wycisnąć jak najwięcej z reklam na Facebooku
  • Real Time Marketing
  • Nowy algorytm Facebooka Edgerank – co i jak pisać, aby docierać do fanów i sprzedawać
  • i wiele innych!

W trakcie imprezy odbędzie się także prezentacja nowoczesnych technologii w postaci drukarek 3D i sprzętu Oculus Rift. Kongres Online Marketing to nie tylko wspaniali goście i nowinki techniczne, ale także świetna organizacja. Miałem przyjemność gościć na VI edycji Kongresu Online Marketingu, więc wiem, o czym mówię. Zobacz filmik z zeszłej edycji:

… a wiele wskazuje na to, że nadchodzące wydarzenie będzie jeszcze ciekawsze.

 

Impreza odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI (łatwy dojazd od trasy nr 7) . Rejestrować się można do 14.03, więc spieszcie się! Zostały ostatnie miejsca.

Co: 7 Kongres Marketing Online
Gdzie: EXPO XXI, Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Kiedy: 19 marca