ranking aplikacji mobilnych w motoryzacji

Poznaj i przetestuj najlepsze aplikacje mobilne branży motoryzacyjnej

Autor / 02 grudnia 2014

Dobre aplikacje mobilne zdają egzamin, jako narzędzia angażujące klientów, wspomagające sprzedaż, oferują odbiorcom praktyczne funkcje. Nie inaczej jest w branży motoryzacyjnej, której dotyczy przygotowane przez firmę Snapp zestawienie najlepszych aplikacji w Polsce.

Zestawienie dotyczy aplikacji dostępnych w polskich appmarketach. Przy obliczaniu punktacji wzięto pod uwagę trzy wskaźniki: rank index, sentiment index visibility index (objaśnione w infografice). Poniżej przedstawiamy listę aplikacji wraz z linkami do oficjalnych źródeł – wybierz interesującą cię aplikację mobilną oraz system twojego smartfona i sprawdź, czy apka rzeczywiście zasługuje na pozycję w rankingu.

Testuj aplikacje na swoim smartfonie

Infografika przygotowana przez Snapp przedstawia dwa rankingi najlepszych aplikacji z uwzględnieniem dwóch platform: iOS i Android.

aplikacje mobilne motoryzacja

Najlepsze aplikacje mobilne w motoryzacji – waszym zdaniem

I jak? Przetestowaliście którąś z aplikacji? A może korzystaliście z nich już wcześniej lub macie doświadczenia z innymi aplikacjami związanymi z rynkiem motoryzacyjnym? Dajcie znać – chętnie poznamy wasze zdanie.

 

 Szymon Słowik

Konsultant marketingowy skupiony na tematyce SEO/SEM i content marketingu. Z serwisem MarketingMobilny.pl związany od 2013 r. Wypowiada się głównie na tematy dotyczące marketingu w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych. • molybden

  Co to za bzdury są, jaką to ma wartość dla czytelnika? 🙂

  • Hm, no nie wiem, przychodzą mi na myśl dwie korzyści dla czytelnika:
   1) może dowiedzieć się, jakie są najlepiej oceniane aplikacje związane z tematyką motoryzacji.
   2) dostaje linki ułatwiające ich pobranie.

   Patrząc na statystyki tekstu (np. czas) mogę śmiało stwierdzić, że większość czytelników nie uznała go za „bzdury” 🙂